НАЙ-НОВИ
Танцуващата на сцена до 75 г. Мая...
На 73 години тя танцува за последно коронната си роля –...
„Фиорд“ на Кристиан Мунджиу триумфира...
Филмът „Фиорд“ на румънския режисьор Кристиан Мунджиу...
Наталия Симеонова на косъм от смъртта
05.11.2012 15:15 | Видян 3668 пъти
Наталия Симеонова е претърпяла почти фатален инцидент в миналото си. Звездата на bTV била на косъм от смъртта, след като се изтърколила от необезопасена тераса на втория етаж и тупнала направо на земята.
Това се случило, когато бъдещата водеща била едва на две години, а терасата убиец се намирала в селото на родителите й Зверино. След падането Наталия ударила толкова сериозно главата си, че лекарите не давали надежда за живот.
Наложило се да бъде транспортирана в болница във Враца, където претърпяла я животоспасяваща операция и слава Богу, оцеляла. И до днес обаче водещата признава, че продължава да живее с липсващо парченце от черепа, който бил напълно разбит след падането и удара в цимента под терасата.
Междувременно в събота вечер стартира дългоочакваното предаване на Симеонова "Предай нататък". Рубриката обаче разочарова първите зрители.- На мнозина предаването им се струва твърде мудно и сантиментално.
източник: Всеки ден
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Наталия Симеонова: С Денис не правим секс, но сме си близки
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
