WBD отхвърли офертата на Paramount за...

Бордът на Warner Bros. Discovery официално отхвърли...

2026 г. по зодии и какви са техните...

- Ти се занимаваш с астрология, само че не е, за да...

Мариана Попова: Да те наричат “президентша” е гордост

отпечатай новината

06.11.2012 13:30 | Видян 2779 пъти

Мариана Попова: Да те наричат “президентша” е гордост

Златка , Кристина Патрашкова, тризначките, Иван Ласкин са хора, които не взимам насериозно, каза в студиото на Нова телевизия Мариана Попова.

Тя коментира подхвърляните в Къщата намеци, че е била близка на експрезидента като “това е гордост за мен, много от тях могат само да си мечтаят да ги наричат така”.Не може да се говори така, както го правеше Ласкин по адрес на повечето съквартиранти, коментира певицата.

Аз знам коя съм, колко струвам, колко ме обичат хората и затова преживявам подобни моменти, завърши тя.

Аз изчистих отношенията си със Златка и Криси , чувствам се спокойна и уравновесена, затова мисля, че не дължа никому нищо. Но е добре хората да видят какво значи лицемерие, уточни Мариана Попова.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !