НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Никол: Аз съм грубиянка!
07.11.2012 09:00 | Видян 5534 пъти
Никол обясни, че не може да се радва на някой нежно. Когато види любим човек, тя отивала и го намачквала с цялата си сила и енергия.
Синоптичката призна, че от нейната любвеобилност най-много страда любимото й куче. Красавицата толкова силно го стискала, че го оставяла на мира чак когато то започнело да скимти.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
