НАЙ-НОВИ
Колкото по-малко талант имат, толкова...
Колкото по-малко талант имат, толкова повече гордост,...
- Как се казваш? - Елка. - Смятай...А...
- Как се казваш? - Елка. - Смятай... А баща ти как...
Чалгаджийки крадат Джей Ло
20.11.2012 16:00 | Видян 3125 пъти

Цял отбор чалгаджийки се изсипаха на концерта на Дженифър Лопес в София, пише България днес. Стриктно организирани, актуалните ни певици заеха първите редове в зала "Арена Армеец", за да гледат шоуто на Джей Ло.
Най-нетърпеливи бяха Емилия и Галена , които не пропуснаха да обсъдят помежду си какво могат да откраднат от изпълнителката.
Рокли, визия, хореография. Родните звезди харесаха всичко, което предложи латинодивата и вече се чудят как да се появят в следващия си клип.
"Тази рокля е страшна", ахна Галена пред тоалет, като самата тя има почти същия. Певачките се успокояваха една друга, че всъщност Дженифър изобщо не е толкова дебела, пише още България днес.
"Виж,че е секси и изобщо не се притеснява от килограмите", чудеше се Емилия, която съвсем наскоро се разболя заради строга диета.
Снимка: Фейсбук


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !