Джон Уик 4 с премиера в национален...

Най-новата четвърта част от зрелищната екшън поредица...

Колкото по-проста е една жена,...

Колкото по-проста е една жена, толкова по-сложен е...

Ивана и мажоретки изпращат волейболистите

отпечатай новината

23.07.2008 15:31 | Видян 13585 пъти | Гласували 3

Ивана и мажоретки изпращат волейболистите

Изпълнения на фолкпевица №1 Ивана и мажоретен състав ще са част от мащабното изпращане за олимпиадата, което Правец готви за волейболните ни национали, пише Труд. Тържеството утре ще е в спортния комплекс веднага след вечерната тренировка. Отборът от понеделник е в града за последния си лагер у нас.

Водещ на церемонията ще е Богдан Томов. Късмет на националите ще пожелаят още кметът на Правец Красимир Живков и ловешкият митрополит Гаврил. Чака се и вицепремиерът Ивайло Калфин.

За състезанието са подготвени златни значки във формата на четирилистни детелини. Същевременно националите започват тренировки с новата олимпийска топка. Според волейболистите тя е по-лесна за посрещане, но по-трудна за начален удар.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !