Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Галена: Турското посолство ме цензурира

отпечатай новината

12.12.2012 14:45 | Видян 4062 пъти

Галена: Турското посолство ме цензурира

Най-новият видеоклип на Галена към песента "Пак ли" бе промотиран на 3 декември. Няколко дни след премиерата му меломаните с недоумение отбелязват, че клипът не се излъчва по телевизия "Планета".

В неделя вечерта певицата информира почитателите си каква е причината за отсъствието на чисто новото ѝ видео от ефира на музикалния канал.

"По повод многото питания искам да се извиня на всички, че клипът на "Пак ли" все още не се върти по телевизия "Планета". Получихме писмо от Турското посолство, в което се настоява някои от кадрите да бъдат изрязани. Дали така видеото няма да изгуби от атрактивността си? Вие как мислите?" - написа тя във facebook.

снимка: Фейсбук

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !