Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Вики се гнусяла да целува Иван Бърнев

отпечатай новината

20.12.2012 16:45 | Видян 3736 пъти

Вики се гнусяла да целува Иван Бърнев

Новоизлюпената актриса Виктория Терзийска никак не е доволна от интимностите пред камера. Певицата, която записа дебюта си в сериала "Къде е Маги?", призна, че най-трудно ѝ е било да се целува като на кино, издава Уикенд.

Според хора от екипа тя откровено се гнусяла, че трябва да целува партньора си Иван Бърнев. Вики просто изпитвала физическа неприязън от актьора и настръхвала от ужас при всяка сцена.

"Най-трудно ми бе да се целувам пред камера. При първата целувка ми държаха ръката. Беше ужасно! Най-странното е, че сцената продължава толкова, колкото реши режисьорът", отбеляза с огорчение певицата актриса.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !