Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Анелия замина на почивка в Сандански

отпечатай новината

07.01.2013 14:15 | Видян 4121 пъти | Гласували 1

Анелия замина на почивка в Сандански

Анелия си даде заслужена почивка в първите дни на 2013. Певицата избра топло място, на което да разпусне след натоварения си график през изминалата година.

Анелия споделя, че се чувства истински отпочинала след  дълги разходки по главната, затова е избрала и въпросната "дестинация".

Звездата ще се завърне в София в края на месец януари и  веднага  ще поднови концертните си изяви. 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !