Сонай напусна за втори път Живот на...

Музикантът Сонай напусна „Живот на кантар“ за втори път,...

Няма го сайтът на тотото

От снощи сайтът на Българския спортен тотализатор не...

Камелия тръгва на курсове по йога

отпечатай новината

23.01.2013 11:30 | Видян 2273 пъти

Камелия тръгва на курсове по йога

На уроци по йога тръгва от тази седмица Камелия , призна самата тя. Тя наела учител, който да идва в дома ѝ. "В края на седмицата започвам, досега не съм пробвала, но съм чела по темата и съм се интересувала", разкри фолкпевицата. Тя решила съвсем сама за започне с йогата, след като чела известно време специализирана литература и се убедила, че йогите живеят по-дълго и боледуват по-рядко, пише Блиц.

"Всичко идва от само себе си. Когато си с по-разширено съзнание и гледаш нещата в момента на случването, а не в бъдещето, се отваряш и за такива неща медитация, йога. Според мен нещата имат някаква последователност при всеки", обобщава Камелия .

Тя вече е променила начина си на хранене. Вече втора година не е вкусвала месо и млечни продукти. Като заместител на месото ползва квас и си купува специален пастет и кренвирши, които имат вкус на месни, но се приготвят от растителни продукти като гъби, маслини и подправки.
 
 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !