Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Галя Щърбева страда за Под прикритие

отпечатай новината

19.02.2013 12:30 | Видян 6088 пъти

Галя Щърбева страда за Под прикритие

Галя Щърбева е запалена почитателка на сериала „Под прикритие" и страда, че свърши третият му сезон, научи Всеки ден.

Макар, че хитовото криминале се излъчва по конкурентната БНТ, а не по Нова, звездата от частната медия признава, че не пропуска епизод от мафиотската история.

Водещата на „Календар" шокира колегите си, след като се появи на партито по случай края на третия сезон на сериала в неделя. Подобна постъпка е пълно безумие за звезда на конкурентен канал.

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !