НАЙ-НОВИ
Мойсей и разделянето на Червено море...
Историята за разделянето на Червеното море от Моисей е...
Ремонт преди пускане от Терзиев
Преди почваха да ремонтират веднага след като пуснеха...
Андреа отново провокира, готви парче с Akcent
20.02.2013 13:45 | Видян 2169 пъти | Гласували 1

Провокацията този път е, че в парчето Андреа ще пее не само на английски, но и на арабски. Новото начинание на родната звезда ще види бял свят през март тази година, а до тогава феновете ѝ ще се радват на дуетното ѝ парче със сръбския изпълнител Cvija, с който блондинката отново предизвика огромен интерес и доказа, че залага на новаторство и оригиналност, когато става дума за кариерата ѝ.
Клипът към парчето е заснет в Београд, а в него Андреа за първи път пее на сръбски. Освен в Сърбия и България, проектът ще се завърти в цяла бивша Югославия. За да изненада почитателите си, блондинката ще представи и нова песен на предстоящите награди на ТВ "Планета".
Андреа е първата българска изпълнителка записала дуети с едни от най-известните румънски и сръбски звезди. Тя има и съвместни проекти със световни знаменитости като Shaggy и Bob Sinclar, с които пожъна огромни успехи не само у нас, но и зад граница.


свързани новини
Андреа: Скандалът в Сърбия е измислица
Андреа и Кубрат вдигат сватба през 2013
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !