НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Мария недоволна от наградите
06.03.2013 11:30 | Видян 4133 пъти
След върволицата фолк певици, които вдигнаха ръце от годишните награди на телевизия "Планета", Мария е поредната която сподели, че се е качила на сцената единствено заради феновете си, пише Всеки ден.
"Пях за почитателите си, инак не ме очаквайте на подобен род събития. Тези награди са доста сгрешени", сподели миниончето на фолка.
Снимка: facebook
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
