Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Стела се връща на сцената на Dancing stars

отпечатай новината

23.04.2013 17:15 | Видян 3017 пъти | Гласували 1

Стела се връща на сцената на Dancing stars

Каскадьорката Стелла Ангелова обеща на фенове си, че съвсем скоро ще се завърне на сцената на "Dancing Star", пише dir.bg

„Хиляди благодарности на всички, които ми пращат толкова мили съобщения! Чувствам толкова много обич и позитивна енергия! Исках да уточня с вас, че моята травма е на опашката, не на крака. Но аз следвам инструкциите на докторите и давам покой и време на тялото ми да се възстанови. Не съм тръгнала за никъде! Аз съм тук! Така че много скоро пак ще ме видите с Наско на сцената на "Dancing Stars"! Желая успех на всички и въпреки че не съм с вас тялом, присъствам духом“, заяви Стелла в личния си блог.


Тя бе заместена на сцената от фолк певицата Райна, победителка в предишен формат за танци. Стелла бе изключително доволна от представянето й, заявявайки, че брюнетката я представя достойно. Наско и Райна поведоха класирането със сложна хореография.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !