НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Намериха наркотици в автобуса на Джъстин Бийбър
26.04.2013 16:30 | Видян 2257 пъти
На един от полицаите му се сторило, че надушва пушек от марихуана. Затова той решил автобусът да бъде претърсен. При обиска било открито малко количество от лекия наркотик.
Няма арестувани и няма да бъдат повдигнати обвинения, защото не е установено кой е притежателят на канабиса, пише 24 часа.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Джъстин Бийбър: "Ане Франк сигурно е щеше да ми бъде фенка"
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
