Не можеш да дадеш на хората това,...

Не можеш да дадеш на хората това, което те не са...

Вижте 2026 Toyota RAV4

Toyota разкри първите официални изображения на новия...

Децата на Майкъл Джексън се борят с майка си за наследството

отпечатай новината

07.05.2013 10:00 | Видян 6067 пъти

Децата на Майкъл Джексън се борят с майка си за наследството

Децата на Майкъл Джексън нямат никакво желание да се виждат с биологичната си майка – бившата медицинска сестра Деби Роу. Наследниците на певеца смятат, че родителката им ще се опита да се меси в живота им и да сложи ръка на парите им, пише "Уикенд".

По-големите отрочета на Джако – Принс и Парис, са плод на връзката му с Деби, която започна през 1997 г. Бланкет пък е роден от сурогатна майка. В края на 90-те певецът мечтаеше за потомство, но жена му Пресила Пресли не можеше да му осигури рожби. Медицинската сестра Деби обаче предложи услугите си да го дари с наследници. За да я обезпечи, Джако й купи къща за 1, 3 милиона долара, а отделно й даде и чек за още 1, 5 милиона. Двамата така и не заживяха заедно, а единственото, което ги свързваше, бяха децата им.

През годините Деби никога не е участвала активно в отглеждането на отрочетата си. Грижата за това бе изцяло на изпълнителя. Докато беше жив, Майкъл спечели делото за попечителство над децата и не разрешаваше Роу да ги вижда. Тя от своя страна имаше желание да остане в живота им и търсеше връзка с тях.

Сега няма пречки Принс и Парис да са с майка си, но те не проявяват никакъв интерес към нея. 54-годишната медицинска сестра бе изявила желание да се грижи за чедата си, но с тази отговорност се нагърби леля им Ла Тоя. Последната няма голям опит с децата, но пък им е влязла под кожата и те се чувстват добре с нея.

„През последните 15-16 години Деби Роу не бе част от живота на Принс и Парис. Те така и не усетиха майка до себе си. Свикнаха да се оправят и без нея и са против тя да им се меси", коментират близки на Джексън.

Роднините на Майкъл заподозрени, че Деби Роу иска да се присламчи към рожбите си не защото много я е грижа за тях, а защото се домогва до парите им. Тя отдавна била похарчила чека за 1, 5 млн. долара, който й дал покойният певец.

Снимка: Facebook

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !