Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Мария Илиева написа ново парче с Любо Киров

отпечатай новината

08.05.2013 14:00 | Видян 2414 пъти

Мария Илиева написа ново парче с Любо Киров

До седмица ще излезе новият сингъл на Мария Илиева, пише 24chasa.bg. Текстът е написан от певицата в тандем с Любо Киров. А за музиката им помага и Георги Янев. Песента все още е с работно заглавие - "Виж ме".

В официалната си страница Мария пусна ремикс на парчето си I Like, дело на диджей Иво-Бът-Нот. Tо може да бъде свалено безплатно и е подарък от изпълнителката към всички нейни фенове.

Снимка: Facebook

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !