НАЙ-НОВИ
Супербоул стрикърът Юри Андраде...
Юри Андраде, който през 2021 г. нахлу на терена по време...
МВР при Рашков издало разрешения за...
Официалната справка по случая „Петрохан“ разкрива...
Пластичните операции на Лейди Гага и Мадона
05.07.2013 18:30 | Видян 3677 пъти
Изданието отпечатва две снимки на изпълнителката, направени през малък интервал от време. Разликата в носа е очевидна.
През февруари тази година 27-годишната Лейди Гага претърпя операция на бедрото. Според информирани източници тогава тя се е подложила и на пластичната операция.
Самата звезда не е потвърдила тази информация. Преди няколко години, когато Лейди Гага бе изпаднала в депресия, усилено се говореше, че се готви да се подложи на пластична операция.
Според изданието пластична операция си е направила и поп певицата Мадона. На концерта в Лондон лицето на изпълнителката е било видимо подпухнало.
Броени дни преди това 54-годишната певица е изглеждала по съвсем друг начин.
Наблюдателни фенове са забелязали следи от лифтинг на лицето на Мадона, която се опитва да поддържа добра форма заради далеч по-младите си любовници, допълва БТА.
Снимка: facebook
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
