И сестрата на Серина Уилямс се...

От години се знае, че Григор Димитров поддържа близки...

Андреа отмъкна песен под носа на Галена

Андреа готви изненадващо ново парче, озаглавено „С или...

Сергей Станишев има син

отпечатай новината

11.07.2013 10:00 | Видян 3487 пъти

Сергей Станишев има син

Половинката на Сергей Станишев - Моника, му роди син. Бебето проплака за първи път в болницата на доц. Атанас Щерев и тежи 3,980 кг, пише 24 часа.

Щастливият татко научил новината около 17 ч и веднага тръгнал от "Позитано" за родилния дом. До снощи той не бе съобщил лично хубавата вест на никого от депутатите си и повечето научиха от медиите. Това обаче бе най-обсъжданата тема в червения кулоар вчера. Така депутатите си обясняваха отсъствието на лидера си от парламента, без да знаят, че до края на деня ще се окажат прави.

Според едни депутати Моника и Сергей още не са избрали име, други обаче кръстиха младия Станишев Борис. Това ще е второто дете на Станишеви. Дъщеричката им Дария се роди на 1 май 2011 г. Братчето  идва точно навреме - за празника на Бузлуджа, радваха се червените вчера.

Дария бе кръстена на баба си Дина Станишева - майката на соцлидера. Моника и Сергей се ожениха в пълна тайна малко след предсрочните избори през май. Двамата си дадоха църковен обет в столичния храм "Света София" на 19 май в присъствието само на кумовете си. Това е четвърто дете на Моника, която освен него и Дария има още две - Моника и Венцислав, от бившия си съпруг банкера Венцислав Йосифов.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !