Инфлуенсъри луднаха по острова на...

Инфлуенсъри се стичат към скандалния остров на Джефри...

На 43 г. умря собственикът на Only Fans

OnlyFans изгуби собственика си Леонид Радвински, който...

Ивет Лалова стана номер 1 за месец юни

отпечатай новината

17.07.2013 10:15 | Видян 2852 пъти | Гласували 1

Ивет Лалова стана номер 1 за месец юни

Най-добрата българска атлетка Ивет Лалова бе избрана за номер 1 при жените за месец юни от европейската федерация по лека атлетика, пише inews.bg.

Чаровната ни спринтьорка записа победа на 100м и второ място на 200м на европейското отборно първенство в Дъблин.

Освен това Ивет впечатли с бягането си в Диамантената лига в Осло, когато триумфира на 100м. Тогава Ивет оглави европейската ранглиста с постижението си от 11,04 секунди.

На второ място в Европа при жените остава Зузана Хейнова, която се състезава на 400 м с препятствия. Тя също записа най-добро постижение в Европа. Трета остана Сандра Петкович, която записа 4 победи през юни в мятането на диск.

При мъжете номер едно е украинският скачач Богдан Бондаренко. Той направи най-доброто си постижение през юни месец, когато постигна 2,36 метра. В началото на юли той дори оглави световната ранглиста с 2,41.

На второ място при мъжете остана Витеслав Весели (Чехия), който е номер 1 в хвърлянето на диск. На трето място се нареди британецът Мо Фара който постигна най-добър резултат в Европа на 5000 метра.

Снимка: БТА


автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !