Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Премиерът слезе под "Русалка"

отпечатай новината

22.08.2008 13:06 | Видян 2136 пъти

Премиерът слезе под

Премиерът си открадна един почивен ден и слезе под "Русалка", пише "Стандарт". Миналата седмица Сергей Станишев успя да се откъсне от държавните дела и се отдал на любимото си занимание - гмуркането.

Източници разкриха, че почти целия ден на 17. август премиерът посветил на подводния спорт. Той бил гост на "Русалка" инкогнито. Домакините от курорта го гостили с раци и миди.

автор: СЛАВА

Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !