Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Коко празнува Богородица с Емилия и Иван

отпечатай новината

16.08.2013 18:00 | Видян 5064 пъти

Коко празнува Богородица с Емилия и Иван

Фолк дивата Емилия качи снимки на страницата си във Фейсбук, на които е с Коко и сина им Иван. Щастливото семейство са отпразнували вчерашния голям празник на Роженския манастир. Всички слухове за раздялата им се оказаха неверни, а Коко и Емилия открито демонстрират колко се обичат.

Коментарите от феновете на певицата са все положителни и всички им се възхищават: "Най-готиното семейство", "Страхотни сте!", "Най-хубавата двойка с най-сладкото детенце"., пишат приятели и почитатели. Емилия изобщо не изглежда изтерзана и малтретирана от любимия си, както се твърдеше, пише Lifestyle.bg.
 
Снимка: Facebook

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !