НАЙ-НОВИ
Нов глас в българската психология:...
Изцяло нов подход в терапевтичната практика у нас...
40% от "турската" фирма на Терзиев са...
40% от консорциума на "турската" фирма, на която кметът...
Тачо: Жени, прости ми!
04.09.2013 09:45 | Видян 3622 пъти
 
            Прелюбодеецът се е разкаял, че е зарязал семейството си, разделил се е с моделката Линдарева и дори е спрял да пие. "Прибраха се със Зорница от почивката в Гърция и Стефан осъзна какво всъщност е правила Жени за него. Много му липсва и детето", категорични са приятелите на Тачо.
Жени се трогнала от молбата на Стефан и решила да помисли върху предложението му да се сдобрят. Калканджиева в момента е с изключен телефон и усилено се подготвя за новия сезон на "Жените говорят" по ТВ7.
За да я подкрепи, Тачо ежедневно пуска нейни снимки в социалната мрежа "Фейсбук", които разказват за новия сезон на предаването, а един от статусите му гласи простичко "Евгения Калканджиева", което силно трогнало най-успешната ни Мис България.
Водещата отказва коментар по темата. "Не е подала молба за развод все още, което е сигурен знак, че може и да размисли, дори статусът й във фейсбук все още е омъжена", споделят приятелите на красавицата.
От своя страна Линдарева даде пространно интервю за интернет сайт, в което заяви, че докато няма брак, тя не се чувства обвързана. "Свободна съм, а най-добрият секс за мен предстои", откровеничи Зорница, която вече дори е изтрила общите им снимки с Тачо от профила си във фейсбук. Двамата изкараха страстна почивка в Гърция в компанията на заключената за проституция миска Галена Димова.
 svejo.net
                    svejo.net 
                 facebook.com
 facebook.com
            свързани новини
Тачо държи новата си възлюбена под ключ
Мая Савова: Нямам прошка за Венета Райкова
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай  
Няма коментари към тази новина !


 
		 
             
             
				 
				 
					 
					 
					 
					