Страните членки на ЕС подкрепиха предложението на...

Левски загуби от 10!

отпечатай новината

28.08.2008 12:23 | Видян 4499 пъти | Гласували 1

Въпреки че бeше повече от едно полувреме с 11 срещу 10 играча, Левски завърши с БАТЕ с равен резултат - 1:1. Така тимът отпадна от Шампионската лига, където имаше шанс да попадне за втори път. С това собственикът Тодор Батков се раздели и с шанса да вземе 6.6 милиона евро за влизането в клуба на грандовете. Това е двугодишният бюджет на клуба му. Интересно е дали ЦСКА щеше да успее да победи Бате Борисов и да не би точно това да бе целият залог във войната срещу червения клуб - парите на УЕФА.

"Звездите" от Герена за малко дори да загубят втори пореден мач срещу скромния беларуски отбор, но вратарят Кис изби удар от фал в последната минута. Това обаче нямаше особено значение, тъй като "трактористите" бяха взели първия мач в София и така предизвикаха отпадането на Левски преди двубоите в групите на Шампионската лига.