Не можеш да дадеш на хората това,...

Не можеш да дадеш на хората това, което те не са...

Вижте 2026 Toyota RAV4

Toyota разкри първите официални изображения на новия...

Денди кьоркютук пиян във “ВИП брадър”

отпечатай новината

03.10.2013 09:15 | Видян 3669 пъти | Гласували 1

Денди кьоркютук пиян във “ВИП брадър”

Коментарното студио на "ВИП брадър" вчера се оказа по-интересно от номинациите за изгонване на съквартирантите, пише vsekiden.com. Водещият Ники Кънчев бе поканил светския хроникьор Денди, Мис България Таня Карабелова, Кремена Халваджиян и готвача Лео, за да коментират страстите в Къщата.

Денди обаче се появи кьоркютук пиян. Докато се коментираше войната Мира Радева - Ваня Червенкова той лежерно гаврътваше чаша с вино и така се стигна и до неадекватното му поведение. Денди се подсмихваше без никой да знае защо и обясняваше как от Къщата ще си тръгнат "добрите хора". Кои обаче са те и какви са моралните норми на хроникьора така и не стана ясно.

"Искаш ли да ти дадем три минути, да кажеш всички глупости, които имаш да казваш", скастри го Мис България Таня Карабелова, а Денди "трогнат" от забележката й поиска още алкохол. Продуцентите отказа и му сипаха последователно кафе и айран, но префърцуненият коментатор не миряса.

"Мисля, че шкембето ще дойде всеки момент! Гледате шоуто на Денди: "Да изтрезнееш за 30 секунди!", завърши виделият се в чудо Ники Кънчев.

Снимка: vsekiden.com

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !