НАЙ-НОВИ
Mercedes-AMG GT става електрически:...
Mercedes-AMG представи изцяло новия електрически AMG GT...
Първият официален BMW Alpina модел ще...
BMW официално потвърди, че първият модел на Alpina след...
Катето Евро изригна срещу Здравко от "Ритон"
23.10.2013 13:00 | Видян 3308 пъти
"Не мога да разбера защо Здравко от "Ритон" има такова високо самочувствие! Днес по радиото слушах новия албум на Рут, страхотен артист! Музиката ѝ е на световно ниво!", изригна Катето Евро във Facebook.
Причина за гнева й стана поредният скандал между Рут Колева и Здравко. По време на спора им младата певица беше обявена за посредствена и невъзпитана.
"Това, което си говорим в журито, доказва, че между нас няма никакви договорки, така че нашата обективност е доказана и искам извинение за тези думи. Обвиняваш журито в необективност, а имаш много скромна визитка още, затова те моля, бъди уважителна. Респект и уважение, към хората, които са го заслужили.
Много си нахална. Никой не може да вземе думите от нея", каза Здравко.
В отговор Рут обясни, че тя просто има чувство за обективност и именно това било водещо в нейното оценяване.
"Защо ме обиждате? Аз не ви нападам", обърна се Рут към Здравко.
Отношения между Рут и Здравко всъщност се обостриха още преди време. Изпълнителят, който е в журито на "Музикална академия", преди време избухна срещу червенокоската, настоявайки, че тя няма право да коментира .
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Обръснаха мустака на Сашо Кадиев в ефир
Катето Евро: Ех, Саше, какво грозно дете те родих!
Катето Евро към мистериозен мъж: Обичам те. Да, теб. Не се учудвай
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
