НАЙ-НОВИ
Парфюми от ориз, ягоди и мрамор с...
За първи път в България беше представен не просто...
Истината зад Майкъл Джексън излиза наяве
Биографичният филм Michael, посветен на живота и...
Камелия: Българите са заспали дълбоко
01.11.2013 14:45 | Видян 2327 пъти
В Деня на народните будители – 1 ноември, фолк звездата Камелия заяви пред BLife, че българският народ спи дълбок сън.
„Българите трябва да се събудят сами. Друг няма да успее да помогне на българите, ако те самите не пожелаят да го направят“, каза певицата.
„Когато с години си успиван, то е влязло чак в клетките и трудно се променя“, смята Камелия. Изпълнителката на „Огън момиче“ заяви, че тя винаги е будна и добави:
„Мен всичко ме събужда, защото аз самата, искам да съм будна!“ Фолк звездата винаги е с открита гражданска позиция и мнение по актуалните въпроси от деня.
В момента Камелия е водеща на любовно предаване в родния ефир. Провокативна, емоционална и романтична, тя помага на мъжете и жените да открият пътя един към друг.
Снимка: facebook
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Камелия: Не бях послушна през нощта!
Камелия: Сексът липсва в Къщата
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
