НАЙ-НОВИ
Виктория и Дейвид Бекъм отбелязаха 26...
Виктория и Дейвид Бекъм, една от най-известните двойки в...
Защо Роналдо не изпрати Жота? Фенове...
Футболният свят се сбогува с Диого Жота и брат му Андре,...
Спецпроект: Естрададжиите скочиха срещу Рут
04.11.2013 12:30 | Видян 6691 пъти

Младата певица Рут Колева, става популярна за широката публика с участието си в Мюзик Айдъл-3. Тя е дъщеря на многократния световен и европейски шампион по вдигане на тежести Неделчо Колев, който след прекратяване на състезателната си дейност работи като треньор и така момичето расте в Тайланд, Индия, Бахрейн, САЩ и други страни.
Може би затова, тя стартира кариерата си още на 20 години. Живее дълго време в Холандия, където среща голямата си любов - музиканта Васил Вутев, който е завършил консерваторията в Амстердам и редовно участва в джазфестивали из цяла Европа. „С 13 години е по-голям от мен, но се разбираме прекрасно. Татко също го харесва, защото вижда, че сме щастливи заедно, че Васко много ми помага“, споделя преди време младата изпълнителка.
Тя никога не е завършила консерваторията, защото така я посъветвали нейни приятели музиканти. Учила е мениджмънт на изкуствата. В 5-и клас IQ -й било 112. Рут се увлича по източната култура, тъй като в детството си е била в Индия и Тибет.
През 2011г. гръмна скандал с певицата по повод участието й в Българската песен на Евровизия. Набеждават я, че нейното парче Fever е изплагиатствана от Can‘t Stop Moving на британския музикант Sonny J. Според самата Рут обаче за кражба не може и да става дума. Единствената прилика между двете песни са точно три думи, присъстващи в припевите им. Младата изпълнителка тогава заяви, че срещу нейното участие в конкурса се води целенасочена кампания.
По това време певицата има връзка с тромбониста Божидар. Въпреки че вече не е заедно с музиканта, изпълнителката запазва приятелските си отношения с него.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !