НАЙ-НОВИ
Бионсе ужаси феновете: Летящата й...
Бионсе бе принудена рязко да спре концерта си, след като...
Гаджето на Леонардо ди Каприо с голям...
Гаджето на Леонардо ди Каприо – Витория Черети – преживя...
Здравко: Прея може да ми чисти градината
06.11.2013 09:45 | Видян 2901 пъти

Певецът, чието пълно име не научихме за повече от 30 години на сцената, смята, че с девойката от Люлин са "на различни магистрали".
В пембено сакенце и с коса в този примерно цвят, той се засегна от репликата на менторката на младата певица - Рут Колева, че подобни думички звучат малко расистки. Според Здравко, който заяви, че за пореден път ще нарече Рут "нахално същество", взелият се за принц или поне за лорд (а родом е от дълбоката и бедна провинция - Кърджали) просто изпитвал съжаление (не съчувствие, както би се изразил възпитан и благороден човек) към бедността на Прея.
Шоколадовата красавица е изгубила баща си, когато е била бебе. Въпреки че е само на 19, вече 6 години се гледа сама в панелката, тъй като майка ѝ събира плодове в Кипър, за да я издържа някак си. Ех, Здравко, селото си е село!


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !