Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Джен Анистън загубила дете

отпечатай новината

18.11.2013 13:20 | Видян 2802 пъти

Джен Анистън загубила дете

Звездата наскоро проговори и за отмяната на сватбата си. С Джъстин Теру трябваше да се венчаят до края на лятото, но сватбата бе отложена. Наскоро двойката обяви, че смята да се венчае по Коледа. После Джен оповести, че не смята скоро да облича сватбената рокля, пише blife.bg.

Анистън сподели също така, че не иска да има деца. „В миналото често говорех за деца, но сега не мисля за това.“, казва актрисата.

„Ако ми се случи страхотно, ако не, тогава просто не съм родена за майка“, философства актрисата.

Преди два месеца майката на Анистън проговори за бременността на дъщеря си. Тя сподели, че преди години Дженифър е направила спонтанен аборт, който е приела доста тежко.

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !