Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Майката: Вин Дизел не уби Пол, бяха 2 половинки

отпечатай новината

16.12.2013 09:50 | Видян 6225 пъти | Гласували 1

Майката: Вин Дизел не уби Пол, бяха 2 половинки

Майката на загиналия екшън герой Пол Уокър не потвърди версията, която си пробива път в медиите, че Вин Дизел може да е замесен в убийство на сина ѝ, напълно отрече това. Тя направи обаче мечешка услига на мускулестия колега на Пол като ги определи като "две половинки".

Слухове за възможна бисексуалност на Вин Дизел отдавна обикалят жълтитет издания по света. А идеята на гологлавия мускуляга беше просто да посети семейството на своя колега и приятел и да изкаже още веднъж своите съболезнования, пише Московский комсомолец.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !