Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Бербатов напуска Фулъм?

отпечатай новината

21.12.2013 17:10 | Видян 2017 пъти

Бербатов напуска Фулъм?

Вероятността бившият капитан на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов да напусне Фулъм става все по-голяма. Агентът на стрелеца Емил Данчев сподели пред TV7, че неговият клиент има голямо желание да си тръгне още през януари, защото вече не се чувствал щастлив на стадион "Крейвън Котидж", пише bgdnes.bg.

"Митко вече не се чувства съвсем щастлив, както се изразяват в клуба. Неговото желание е да се раздели с тях през януари", заяви Данчев пред телевизията. Агентът намекна, че нападателят ще продължи кариерата на Острова. Не е тайна, че сериозен интерес към футболиста проявяват Арсенал и любимият му тим от детството "Нюкасъл".

"Това, което мога да ви кажа, е, че се работи по няколко версии. Неговото желание е да остане още в Англия и смятам, че това ще се получи", добави още Емил Данчев.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !