НАЙ-НОВИ
Най-великият футболист в историята е...
"Роналдо, ти си най-великият футболист в историята",...
Баща ми ме мислеще за простит*тка:...
Родена в работническо семейство в щата Илинойс, Синди...
Ким Кардашиян иска да става писателка
19.01.2014 09:04 | Видян 1997 пъти
Източник заяви: „В книгата става въпрос за заплетения любовен живот на три сестри с натрапчива майка, която се опитва да го направи голямо в Холивуд. Сюжетът ще се фокусира върху сестрите Кай и Кариса, които се опитват да бъдат модели, и Калей, която иска да стане певица“.
33-годишната Ким споделя, че пише романа с помощта на „писател в сянка“, който ѝ помага с професионалните си съвети. Очаква се книгата да бъде изпълнена с „много измама, лъжи и отмъщение“.
Пред вестник Daily Star източник заяви: „Тя не е най-великият писател, но има богато въображение и познава Холивуд отвътре и отвън“. Годеницата на Кание Уест се надява литературното ѝ начинание да доведе до други творчески проекти.
Анонимният източник добавя още, че книгата трябва да бъде завършена до няколко месеца и че звездата обмисля някой ден тя да бъде превърната в телевизионен сериал.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Кание преби младеж, унижил Ким
Ким и Кание на меден месец в Космоса
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
