НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Енрике Иглесиас се връща към латино ритмите с "Ел Пердедор"
22.01.2014 17:15 | Видян 3186 пъти
Самият той казва, че е написал това парче още преди 8 години, но така и не го издал. Песента е и музикалната тема към мексиканската сапунка "Lo Que La Vida Me Robó", а парчето звучи като естрадна песен, без особени наченки на модерен звук. Все пак, баладата е красива и изцяло в стила на Иглесиас.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Енрике Иглесиас се нанесе в ново имение
Курникова и Иглесиас се разделиха
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
