НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Джей Ло, Питбул и Лейте откриват Световното в Бразилия
24.01.2014 09:20 | Видян 2548 пъти
Световната футболна централа избрала песента "We Are One (Ole Ola)" за химн на шампионата. Все още няма информация обаче кога тя ще бъде представена официално.
Тримата ще изпеят песента на Церемонията по откриването на финалите на Световната купа в Сао Пауло на 12 юни. Песента е написана и ко-продуцирана от рапъра Питбул.
Източник: sportal.bg
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
