Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Джъстин Бийбър избяга в Панама

отпечатай новината

29.01.2014 10:20 | Видян 1782 пъти

Джъстин Бийбър избяга в Панама

След показния арест в Маями Бийбър искал да се махне и да поостане в Панама, докато духовете се успокоят. Полицията задържа тийнейджъра за шофиране в нетрезво състояние и изтекла шофьорска книжка.

Друга причина певецът да избере точно тази държава е фактът, че в Панама легалната възраст за употреба на алкохол е 18 години.

На стената на Джъстин се появи трогателно съобщение, касаещо феновете му. В него се казва: "Само вие сте важни за мен, независимо какво казват другите. Бъдете силни, Господ е с всички нас. Вие, феновете, ми променихте живота. Винаги ще съм ви благодарен".

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !