НАЙ-НОВИ
Златна тоалетна за 10 милиона долара...
Златна тоалетна, оценена на 10 милиона долара, ще бъде...
Майли Сайръс предизвиква Мадона
11.02.2014 11:40 | Видян 2183 пъти
 
            Майли Сайръс съвсем заприлича на младата Мадона от началото на 90-те. Изпълнителката на хита "Wrecking Ball" засне поредната си корица, този път за Vogue, Германия, на която имитира стайлингът на Мадж „рус ангел" от преди двайсетина години.
Всъщност Модната библия излиза с три корици, като всичките снимки са дело на известния моден фотограф Марио Тестино. Междувременно Майли в момента е в разгара на подготовката за своето ново турне „Bangerz", което започва от Ванкувър, Канада точно на Свети Валентин (14 февруари).
Сайръс от една година имитира доста успешно скандалния имидж на провокаторката Мадона (с който тя успя да си спечели статута кралица на попа), но изглежда вече е готова да копира и визията ѝ - ярко червено червило, руса коса на меки къдрици и горещ поглед – тя е истинско материално момиче, точно като Мадж!
21-годишната платинена блондинка позира в серия от похотливи снимки, на които е гола до кръста и излъчва блясъка от 50-те години на Холивуд. Може би си спомняте, че и Мадона имаше период, в който копираше външния вид на холивудската легенда Мерилин Монро.
Източник: Dnes.bg
Снимка: Vogue 
 svejo.net
                    svejo.net 
                 facebook.com
 facebook.com
            свързани новини
Майли съветва Бийбър да си направи къща-нощен клуб
Майли Сайръс и Бийбър са близнаци?
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай  
Няма коментари към тази новина !


 
		 
             
             
				 
				 
					 
					 
					 
					