Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Венелин Петков ще взима по 8 бона на месец

отпечатай новината

18.02.2014 14:30 | Видян 2295 пъти | Гласували 1

Венелин Петков ще взима по 8 бона на месец

Върху почти двойно възнаграждение ще се разписва вече от месец март Венелин Петков, пише "Всеки ден". Водещият на новините по Би Ти Ви ще прибира по 8000 лева на месечно, като облагата за джоба му дойде след кадровите реформи в частните медия.

Официално от ръководството на канала съобщиха, че журналистът вече е директор на "Новини, актуални предавания и спорт". Назначението му идва след напускането на Люба Ризова, което пък се случи след като новият изпълнителен директор на телевизията Павел Станчев уволни целия досегашен висш управленски персонал.

В последния месец промените и рокадите са ежедневие, а предавания изпадат от програмната схема като круши.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !