The Weeknd – години наред...

От началото на кариерата си The Weeknd се утвърди като...

Крис Браун на шоуто на Louis Vuitton...

Крис Браун присъства на шоуто на Louis Vuitton по време...

Принц Андрю наруши кралския протокол заради моделка

отпечатай новината

11.03.2014 13:00 | Видян 2858 пъти

Принц Андрю наруши кралския протокол заради моделка

Принц Андрю, вторият от общо тримата синове на Елизабет Втора, наруши традицията на кралското семейство да не обсъжда и опровергава слухове, пише dir.bg. Това той направи заради твърденията, че се е сгодил за хърватската манекенка Моника Якишич, която беше приятелка на Джордж Клуни. За връзката на принца и манекенката се заговори миналия месец, след като двамата отпразнуваха заедно 54-ия рожден ден на принц Андрю в ресторант "Чеконис" в Лондон.

"Те седяха един до друг на интимна маса до входа и се прегръщаха. Андрю разказваше нещо смешно и целуваше ръката на Моника" - каза един от присъстващите в ресторанта, цитиран от Фимейл фърст. Няколко дена по-късно двамата бяха забелязани в клуб в лондонския квартал Мейфеър.

Повод да се заговори за годеж се оказа снимка, направена от Моника Якишич. На ръката й се вижда пръстен с голям диамант. По този повод принц Андрю наруши кралския протокол да не се коментира личния живот на кралското семейство и опроверга слуха, че се е сгодил. Представител на кралския син каза: "Мога да потвърдя, че херцогът на Йорк не е сгоден за Моника Якишич."

Принц Андрю беше женен за Сара Фъргюсън от 1986 г. до 1996 г. Те имат две дъщери принцеса Биатрис и принцеса Юджини, които са съответно на 25 и на 23 години. Моника Якишич излизаше с Джордж Клуни през 2004 г. Миналата година се заговори за кратко, че имат връзка, когато той се раздели със Стейси Кейблър.

 

Източник: Контактмюзик

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !