На 99 г. стана възкресилата Лале ли...

Една от най-обичаните български народни песни -Лале ли...

Как разговорът през претенции убива...

Защо с някои хора, дори най-близки, все не можем да се...

Синди Крауфорд показа вечния си чар

отпечатай новината

12.03.2014 13:30 | Видян 2891 пъти | Гласували 1

 Синди Крауфорд показа вечния си чар

Явно времето на супермоделите от 90-те години все още не е отминало. Всички красавици от модния подиум, които нашумяха по онова време – Синди Крауфорд, Клаудия Шифър, Ева Херцигова, Кейт Мос, Наоми Кембъл, Кристи Търлингтън и т. н. продължават да се снимат усилено в модните списания, въпреки че повечето от тях приближават 50-те.

В случая 48-годишната Синди е звездата от корицата на новия брой на списание Harper's Bazaar, Русия (март/2014). Тя показва своя неувяхващ чар пред обектива на модния фотограф Ксави Гардо. Синди позира в хотел „Four Seasons“ в Бевърли хилс, а стайлингът на сесията е дело на Карла Уелч.

За корицата Крауфорд носи колоритна рокля от новата колекция на Celine, а на вътрешните кадри, част от които са черно-бели, тя е облечена в семпли, но много елегантни дрехи в черно и бяло на Calvin Klein.

Гримът на кестенявата красавица е в меки, пастелни нюанси и е направен от Рейчъл Гудуин.

Източник: Dnes.bg

Снимка: сп.Harper’s Bazaar

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !