Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Данъчните погнаха Жизел Бюндхен

отпечатай новината

14.04.2014 10:20 | Видян 2642 пъти

Данъчните погнаха Жизел Бюндхен

След като седем години подред се нарежда в първите места на класацията на Форбс за най-богатите модели, бразилският супермодел Жизел Бюндхен е била разследвана от данъчните власти в САЩ . "Тъжно е, защото хората, които пишат тези неща, нямат информация за банковата ми сметка", коментира 33-годишната модна звезда пред MdeMulher. Тя допълва, че се справя добре, печели много, но не толкова, колкото те твърдят.

Според изчисленията на Форбс, които се основават на информация от различни издания, хонорари за събития, агенти и мениджъри в бранша, Бюндхен, която наскоро обяви дома си за продан срещу 50 млн. долара, е прибрала 42 млн. долара в периода между юни 2012 и юни 2013 г.

снимка: BTA

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !