Тройна цена на поръчка пускат...

Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...

Мария каза “да” на Теодор

Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...

Селена Гомес се преориентира към по-възрастни мъже

отпечатай новината

16.04.2014 13:45 | Видян 1515 пъти

Селена Гомес се преориентира към по-възрастни мъже

Явно постоянните изцепки на Джъстин Бийбър и детското му поведение са отказали Селена Гомес от момчетата около нейната възраст.

Говори се, че 21-годишната певица вече е отегчена от хаотичното поведение на бившия си приятел, с когото се събираха и разделяха доста пъти. По тази причина сега тя няма нищо против да се среща с по-възрастен мъж, който ще се отнася с нея, както заслужава, пише Dnes.bg.

Пред RadarOnline.com източник сподели: „Селена е готова да се среща с по-голям мъж. Тя се умори от лудориите на Джъстин, с които привлича вниманието. Окончателната раздяла между двамата може да се потвърди още от средата на юли“.

Наскоро се появиха спекулации, че Селена и канадският певец са се събрали отново, след като 20-годишният Бийбър пусна техни общи снимки в Instagram.

През януари тази година пък звездата от „Дисни“ доброволно бе постъпила в клиника, където се лекува най-вече емоционално.

Снимка: Reuters

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !