Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Водещата Гала изоставя "На кафе"

отпечатай новината

22.04.2014 12:15 | Видян 3121 пъти

Водещата Гала изоставя

Телевизионната водеща Гала може и да има доста дълъг стаж на екрана и да е отсъствала много рядко, само че предстои да изостави предаването си "На кафе" по Нова тв, пише inews.bg. Блондинката ще отстъпи мястото си на колежката си Джуджи за известно време. Причина за това е операция за вадене на мъдрец.

"Като се подложа на операцията, ще трябва да отсъствам няколко дни и ти ще водиш предаването", обърна се Гала към Джуджи. Междувременно Гала показа на почитателите си как изглежда без грим. Макар да сме свикнали в ефир винаги да е в изрядна форма, оказа се, че и в ежедневието полага достатъчно грижи за външния си вид.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !