Нищо не те убива по-бързо от...

Невронауката показва, че хроничният стрес е едно от...

Преслава подготвя нов концерт в...

Преслава подготвя нов мащабен концерт в „Арена София“, а...

Слави ще осиновява дете

отпечатай новината

15.05.2014 15:30 | Видян 2094 пъти

Слави ще осиновява дете

Трифонов преценил, че вече няма време за губене и се решил на съдбоносната крачка. Двамата с Мартина щели да си вземат момиченце от дом за деца без родители.

Учиндолецът не желаел да кара партньорката си да си разваля фигурата с бременност, а и тя нямала нищо против да стане родител на дете, което не й е биологично, пише "Укикенд". Мама Здравка от години натискала сина си, че е време да става баба и да се радва не само на внучето от дъщеря си, но и да отгледа детето на Слави. Трифонов давал мило и драго за племенника си и се стараел да не му липсва нищо, но майка му твърдяла, че всеки трябва да си мине по пътя и да създаде дом и семейство.

След като в ефир преди много години водещият се обясни в любов, а след това преживя най-дълбокото си любовно разочарование, най-вероятно всичко около осиновяването и потенциалната сватба на бъдещите родители ще остане в дълбока тайна.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !