НАЙ-НОВИ
Непобеденият Хамзат Чимаев е в...
Чеченското ММА чудовище Хамзат Чимаев е пристигнал в...
Стефан Димитров събира легенди и...
На 19 ноември София ще бъде домакин на концерт, който...
Ефектът Анджелина Джоли
22.05.2014 16:45 | Видян 2725 пъти

Специалисти алармират, че след Анджелина две трети от диагностицираните с рак в Англия и САЩ предприемат крайната мярка - премахване и на двете гърди, включително и здравата. Тази истерия вече си има име - "Ефектът на Анджелина".
Повечето от нейните последователки нямат генетична обремененост и като резултат от тази процедура лечението им дори ще бъде затруднено. Според доктор Сара Хоули от университета в Мичиган в премахването на здрава гърда няма "никакъв смисъл" и със сигурност няма да намали риска за здравето.
Според английското издание нещата стават още по-зловещи като се добави и факта, че само на Острова 1200 жени са изрязали гърдите си, без нито да имат рак, нито генетична обремененост.


свързани новини
Анджелина Джоли предпочита децата и да станат политици
Анджелина Джоли спира да се снима
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !