Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Изписаха Шумахер от болницата

отпечатай новината

16.06.2014 13:30 | Видян 2165 пъти

Изписаха Шумахер от болницата

Михаел Шумахер беше изписан от болницата, въпреки че продължава да бъде във вегетативно състояние. Легендарният шампион от Формуля 1 претърпя инцидент във френските Алпи, докато караше ски на 29 декември миналата година. Оттогава беше настанен в състояние на кома в болницата в Гренобъл. Прогнозите дали някога ще може да се върне към сравнително нормален живот засега са уклончиви.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !