Ким и Луис официално заедно

Ким Кардашиян и Люис Хамилтън направиха връзката си...

Гей съм: БГ гимнастик №1

Един от най-добрите ни състезатели по спортна...

Джаред Лето пи ракия

отпечатай новината

07.07.2014 14:42 | Видян 2256 пъти

Джаред Лето пи ракия

Джаред Лето се е влюбил в българската ракия и шопска салата, разкриха близки до американския актьор и музикант. Той кацна на софийското летище в събота вечерта. Още същата вечер опитал някои от традиционните ни ястия и напитки, като най-много се е впечатлил от ракията ни, споделя "Всеки ден". Лето дори е поискал да си вземе бутилка за Америка. Звездата е у нас по повод "София рок фест", който се състоя снощи.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !