НАЙ-НОВИ
Терзиев излъга и за почистен днес...
Бившият общински съветник от партията на Татяна Дончева...
Само след месец: Ремонт на ремонта на...
70-те метра от ул. Княз Борис в сърцето на София, баш на...
Рони Ууд дава 50 млн. за развод
30.09.2008 16:40 | Видян 2596 пъти | Гласували 1
 
            Култовият китарист на "Ролинг стоунс" Рони Ууд реши да плати зашеметяващите 50 млн. британски лири за развода със съпругата си Джо, но да живее с Екатерина Иванова, пише Стандарт.
През пролетта стоунсът се бе примирил, че няма да бъде до 20-годишната рускиня. Но после възприе идеята, че не може без секса с нея и безпаметните разпивки с водка.
След като Ууд и руската сервитьорка бяха засечени заедно на романтично пътешествие из Ирландия, китаристът се подложи на лекуване, за да се отърве от алкохолизма.
Освен половината от състоянието на Рони жена му ще получава и 20% от бъдещите му печалби като негов личен мениджър, асистент и съсобственик в музикалната му компания. Рони се е изнесъл от семейната къща и живее в апартамент заедно с Катя.
 svejo.net
                    svejo.net 
                 facebook.com
 facebook.com
            коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай  
Няма коментари към тази новина !


 
		 
             
             
				 
				 
					 
					 
					 
					