Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Кейт Мос си тръгна поркана от Бодрум с лоукост

отпечатай новината

30.07.2014 16:26 | Видян 2031 пъти | Гласували 1

Кейт Мос си тръгна поркана от Бодрум с лоукост

Кейт Мос, която прекара двете седмици след ваканцията си на Ибиса в център по детоксикация в турския курорт Бодрум, бе засечена днес на летището там да се качва видимо пияна на самолета. На всичко отгоре 40-годишната топмоделка не се вози на традиционна авиокомпания в полагаемата за статуса й на мултимилионерка бизнес класа. Нищо подобно, тя летя с лоукоста Изи джет за радост на щракащите като иситински папараци нейни спътници.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !