Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Миро и Евгени Минчев пак се събраха

отпечатай новината

04.08.2014 09:55 | Видян 2361 пъти

Миро и Евгени Минчев пак се събраха

Миро отново бе забелязан в компанията на Евгени Минчев. Преди години на двамата им приписваха връзка, за която двамата мълчаха. Този път обаче ангажимент събра тайните бивши.

Притежателят на марката „Десизо Монни" Магдален Димитров отпразнува 60-ата си годишнина сред близо 250 души, пристигнали в неговото имение в Плевен. За юбилея пристигнаха бизнес партньори на модния гуру, пише "Монитор".

Организаторът и водещ на вечерта лорд Евгени Минчев покани на сцената най-напред Ивана Мей, а след това и Миро, като го представи по най-добрия начин. Финал на концертната част на събитието сложи фолкзвездата Ивана.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !