Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Пак тарашиха дома на Мира Добрева!

отпечатай новината

10.08.2014 09:02 | Видян 2365 пъти

Пак тарашиха дома на Мира Добрева!

Водещата на "Денят отблизо" Мира Добрева падна жертва на пореден обир у дома. Тази нощ семейството й отново било посетено от апаши и то докато всички спяли. "Мира нямат крадците, безобразно нагли са тези образи!", оплака се тя. Какво става с тази държава, пита водещата в БНТ. 

Заедно с режисьора Жоро Торнев тя живее в комплекс от затворен тип в кв. "Драгалевци". Миналата година през ноември нагли апаши задигнаха брачните халки на двойката. През февруари 2009 г. пък бе разбит апартаментът й в район "Изгрев". Тогава крадците само обърнаха дрехите й наопаки и строшиха кристален сервиз, подарък от майка й.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !